Politika

Tajný návrh zelené vlny!

21.5.2019

Přátelé, všechno je jinak! Získal jsem dokument, který připravují na magistrátu a zabývá se problematikou zelené vlny. Materiál je zatím veden v režimu přísně tajné a za vynesení konceptu na veřejnost hrozí viníkovi trest sledování 3 zápasů fotbalové Slavie od začátku do konce a mít na sobě jejich dres a šálu. Což jak jistě chápete, je trest brutální a nikdo to nechce zažít.

Ale i přesto se mi přes můj zdroj na radnici (Petr D. si přeje zůstat v anonymitě) podařilo nahlídnout do hlavní části dokumentu, se kterou zlínské vedení pracuje a chce ji realizovat. Vedení města vzdalo boj se seřízením semaforů, jelikož dost nečekaně zjistili, že to nejde a pustili se do projektu, ze kterého jde strach a zároveň respekt. Slib na plakátu je závazek a musí se splnit.

Má pracovní název „Smyčka“. Myšlenka je jednoduchá, ale zároveň strašně složitá – pod městem povede tunel, do kterého ve Zlíně vjede auto a během vteřiny se přes smyčku dostane (bez jediné červené na semaforu) do Otrokovic.

Koncept pracuje s ohýbáním času, prostoru, zakřivením země, polohou pólů a počtem tučňáků na Antarktidě. Zároveň je důležitá poloha Země a Jupiteru a Měsíce k Saturnu. Radní pro dopravu a vědci ze zlínského magistrátu teď provádějí složité matematické propočty, kdy se snaží zjistit, jakým způsobem ohnout světlo a jak bude gravitační pole působit na deformaci zlínského časoprostoru.

Jako konzultační firmu si magistrát najal profesora Emmetta Browna a Martyho McFlye z amerického města Hill Valley, kteří mají s cestováním v čase zkušenosti.

Podle zdroje nyní zástupce magistrátu (politici a radniční vědci) čeká výprava do švýcarského CERNu a na kalifornskou univerzitu v Berkeley, kde si své výpočty porovnají se světovými špičkami v jaderné fyzice, otestují to na urychlovači částic a případně jim pomohou v jejich výzkumu. Podle dosud nepotvrzené informace má zájem o setkání i Elon Musk z Tesly, který měl zlínský magistrát kontaktovat s tím, že jim nabízí testování v jeho tunelu pod Los Angeles.

Bude to velmi zajímavé a počkám si jak to celé dopadne. Věřím tomu. Jelikož to má na starosti hnutí ANO (bude líp), tak určitě znovu nezůstane jen u slibů, ale zelená vlna se dotáhne do konce. Protože oni jsou jiní a makají.

You Might Also Like