Politika

Ve Zlíně přistál slavný Delorean z Návratu do budoucnosti!

4.3.2019

Záhada odstaveného auta na zastávce na Podhoří vyřešena. Je to slavný Delorean z Návratu do budoucnosti. Marty McFly s Doktorem jsou ve Zlíně! Ale proč?

Za začátku to vypadalo jako obyčejné odstavené auto na zastávce na Podhoří. Jenže to byl velký omyl. Pomocí mého investigativního týmu reportérů a zvláštních zpravodajů se mi podařilo celý příběh odhalit a krok za krokem zrekonstruovat.

Marty McFly, doktor Brown a pes Einstein jsou ve Zlíně! Přiletěli z budoucnosti zpět do roku 2019 slavným Deloreanem. Původně měl být Zlín jen krátkou zastávkou, aby Doktor zkontroloval stav zlínských chodníků, o kterých v budoucnosti slyšel jen chválu a chtěl se sám přesvědčit o jejich kvalitě.

Podle kamerového systému přistáli minulý víkend v neděli ráno na mostě nad Čepkovem přesně ve 00:10 hod. Delorean zaparkovali do podzemního parkoviště pod Kongresové centrum.

Ještě v noci podle očitých svědků procházeli městem a fotili si zlínské chodníky. Kolem 9.hodiny ráno byli viděni v kavárně, kde si kupovali kávu a snídani. Doktor se podle všeho něčeho lekl a oba rychle odešli pro auto do garáží (proč si řekneme později). A měli vyrazit na cestu zpět do budoucnosti.

Ale tady Doktor udělal podle všeho osudovou chybu. Místo toho, aby to vypálil na 88 milí za hodinu hned na rovince pod Kongresovým centrem a odletěli, chtěl získat pro lidstvo ještě jednu zásadní informaci. Slyšel o slavné zelené vlně ze Zlína do Otrokovic, kterou zlínské hnutí ANO slíbilo občanům města ve volbách 2018. Tento zázrak chtěl vidět na vlastní oči a natočit to pro další generace. Marty souhlasil, ale upozornil Doktora, že nemají dost benzinu, ať nabere. Doktor Martymu odpověděl, že klid, zelená vlna určitě funguje a s tím dojedeme do Otrokovic a tam natankujeme. Na žádné červené stát nebudeme.

Doktora ze snu vyvedla hned první červená na Školní a pak každá další až na inkriminovanou trolejbusovou zastávku na Podhoří, kde zastavili. Vysedli z auta a Marty šel pro benzin na OMW do Louk. Doktor čekal v autě a připravoval plutonium na start. Jenže co se nestalo. Informace o tom, že jsou oba ve Zlíně dostala k Libyjcům (které doktor zahlédl už v kavárně). Doktor jim před časem ukradl plutonium, které potřebuje na cestování v čase. A jak se Marty vracel s kanystrem benzinu zpět, tak už viděl, jak Libyjci zatarasili cestu a míří na Doktora samopalem. A pálí do něj.

Marty utíkal za Doktorem, Libyjci si z auta vzali poslední plutonium a ujeli pryč. Marty dal Delorean módu kamufláže, vzal taxíka a s Doktorem na zádech a Einsteinem upalovali do centra. Kde se zatím, neznámo kde, schovávají (odhaduji dům Bruce Wayna).

Otázka zní co teď bude Marty dělat? Musí se dostat zpět do budoucnosti. Zatím poslední dostupná Martyho fotka pochází z neděle 4. března odpoledne, kde si prohlíží budovu zlínského magistrátu a drží v ruce papír.Dopadne to jako ve filmu, kdy do budovy radnice uhodí blesk a ten se sveze po hromosvodu do Deloreanu a síla blesku pošle Martyho zpět do budoucnosti? Jinou možnost tady nevidím, protože plutonium už nemá a není ho kde koupit.

Kdy uhodí do radnice blesk? Kde je Marty? Je Doktor naživu? Vše ví jen Marty a Doktor.

Spousta otázek a zatím velmi málo odpovědí. Budeme celý příběh i dál sledovat a dám Vám vědět.

Kdybyste Martyho ve městě potkali, dejte mi vědět.

You Might Also Like