Politika

Proč teď netočím politické videa?

16.5.2017

Protože jsem z politického dění ve Zlíně otrávený a mám toho dost. Nechci investovat svoji energii do něčeho, co je naprostou ztrátou času.

Protože si primátor Adámek a jeho náměstci dělají z lidí ve městě prdel a 99 procentům lidí to nevadí.

Protože je v čele města člověk, který ho vede do totální záhuby.

Protože lidem ve Zlíně stačí mít za primátora člověka, který za 7 let (od r. 2010) v čele města postavil jenom chodníky. A lidi ho stejně mají rádi! Protože je prý hodný, nemá žádné kontroverzní rozhodnutí nebo skandály. Jaké by asi měl, když nic nedělá?!

K funkci primátora chovám obrovskou úctu.

Ale pan Adámek tuto funkci degraduje do tak nízké úrovně, že to nemá obdoby. Jak můžu mít respekt k někomu, kdo řekne, že cíle jeho mandátu je spravit a postavit co nejvíce chodníků?

Pan Adámek je určitě skvělý lékař a člověk. Chodí po horách a dělá další sporty. Ale funkci primátora vysoce nezvládá a je v ní naprosto mimo. Nechává se ovlivňovat všemi okolo.

Další blízká města jako Brno, Olomouc, jdou dopředu mílovými kroky a ve Zlíně považujeme za pokrok lidstva a města stavbu chodníků a opravu fasád? V roce 2017! Kde to jsme?!

Protože lidem nevadí, že primátor města stojí v problematice vody ve Zlína na straně soukromé firmy, místo na straně občanů.

Protože lidé ve Zlíně dávají dohromady komunity, sepisují petice jak šílení, aby se voda vrátila zpět na město a je jim k k ničemu. Primátor a mluvčí města se jim smějí do očí.

Protože primátor města snížil cenu vody ve městě o 1 Kč měsíčně a tváří se u toho, jak kdyby vyhrál Nagano.

Protože primátor města má rozhodnutí soudu a tom, že městská vodovodní firmy byla nelegálně převedena na společnost Veolia a 7 let s tím vůbec nic nedělá. Naopak dělá všechno proto, aby se firma zpět na město nepřevedla.

 

A dokonce vyzval občany, aby firmu převzaly zpět oni, když jsou tak chytří!!!

Pane primátore, jen Vám chci připomenout, že berete přes 100 tisíc měsíčně za nicnedělání a stavbu chodníků. A nás budete vyzývat, ať přebereme ukradenou firmu? Zdá se Vám to v pořádku? Jednou vynechte VIP foto koutek na hokeji a zkuste s tím pohnout, co říkáte?

Protože ve vedení města je hnutí ANO, které je stranou absolutních prospěchářů. Zlínské hnutí ANO si do programu napsalo přelomové myšlenky, že budou dobře hospodařit a rozvíjet město. Jen nedodali, že budou město rozvíjet především pro svoji potřebu.

A lidem je to jedno!

Protože lidé ve městě chodí na skvělou hru městského divadla “Ovčáček, čtveráček”, řežou se u toho smíchy ja šílení a přitom městský mluvčí pan Dvořák se panu Ovčáčkovi hrdinně dorovnává ve skandálních vyjádřeních a článcích. Ale lidi asi vice zajímá, co se děje jinde, než ve svém vlastním městě.

Protože je lidem jedno, že hlavní zlínské deníky a media jsou domluvení s radnicí, že o nich nebudou psát nic negativní články. Co to je za situaci?

Jedinou možností, jak primátora Adámka a jeho náměstky dostat z radnice jsou volby, které budou příští rok na podzim.

Ale to byste k těm volbám první museli vůbec přijít. Přijdete?

Zlín je nádherné město, plné skvělých a sebevědomých lidí. Jen by bylo potřeba, aby bylo vice lidí politicky nebo občansky aktivnějších.

Jsem si jistý, že každý chce mít moderní, živé a pulsující město. Jsem si jistý, že nikomu nestačí vedení města, které chce jenom stavět chodníky.

Takže už prosím vás nevolte lidi, kteří dělají pravý opak toho, co chcete. Jenom proto, že Vám stačí, že budou hodní a nebudou mít žádné skandály. Nevolte lidi, co nemají názor.

V čele města je nyní člověk, u kterého za 7 let neznáme jeho názor na cokoliv.

To nám přece nemůže stačit. Chceme víc!

Takže proto teď netočím politická videa. Třeba zase brzy začnu. Ale teď to cítím takto.

 

You Might Also Like