Politika

Zlín nemá budoucnost

19.4.2015

Z počátku to všechno vypadalo nádherně… V roce 2010 převzala nad Zlínem vládu “nová” garnitura politiků. Podle všeho čistí lidé, kteří město zachrání od “zlolidí” z ODS a ČSSD. Během kampaně jsme od “politiků” z MORu (Morální očista radnice) a TOP 09 s podporou Starostů (kdyby to jejich voliči náhodou nevěděli, tak Starostové nemají ve Zlíně ani členskou základu a dostaly 33 procent hlasů v roce 2014…) neslyšeli žádné vize, dokonce nikdo neměl ani žádný program!

Jen jsme slyšeli, že je všechno špatně, jak se město rozkrádá, že si z toho radní z ODS a ČSSD udělali soukromé podnikání…. Zlíňáci to populistům uvěřili a “noví” lidé zvítězili…

A co se od té doby ve Zlíně změnilo? Je Zlín lepším místem pro život? Je Zlín moderním evropským městem? Jednoznačná odpověď – není, v žádném případě. Tito noví politici dovedli Zlín na samé dno měst v České republice. Za 4 roky co městu vládnou dokončili projekty vyjednané předchozí vládou ODS a ČSSD. Tyto projekty ještě dokázali neuvěřitelně předražit a pokazit. Namátkou – tráva u Gahorova prospektu stála 8 milonů (do uliček se nevleze čistící vozidlo, protože jsou moc úzké), v podchodu na náměstí Práce chybí střecha a teče tam kam se podívaš, pak u náměstí Míru je škaredý a totálně předražený…

Za 4 roky nepřišli současní radní s žádným vlastním nápadem – nezlobte se, ale nepočítám stavbu chodníků… Zná někdo nějaký (jakýkoliv, úplně jakýkoliv) názor na něco současného primátora Miroslava Adámka? Já ne, protože žádný neexistuje…Primátor Adámek je nejslabším primátorem Zlína od revoluce… Nejenže nezvládá řídit Radu města, ale jen se chodí všude fotit (připravuji článek na téma primátora Adámka a jeho názorů)

Dead_End_Road

Zlín je v dnešní době provinčním městem, které nikoho nezajímá. Lidi ve Zlíně rezignovali na nápady a myšlenky a volí ty, kteří nemají názor a jenom mlčí. Ve Zlíně se staví chodníky, místo toho, aby se stavěli krásné stavby a ve městě přibývaly moderní prvky světových měst (o tom v dalším článku).

Od této politické garnitury nemůžeme nic čekat. Protože oni nic neočekávají ani od sebe. Stačí jim nic nedělat a nemít názor. Je to smutné, ale velké části lidem ve Zlíně to nevadí. Což mě děsí. Ale věřím tomu, že už to tak dlouho nebude.

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Jan Pavelka 23.4.2015 at 21:17

    Ano, aby se představitelé krajské metropole chlubili jen chodníky, je dost málo. Já sice nežiji ve Zlíně, ale co tam určitě chybí, je infrastruktura (jízdní pruhy) pro cyklisty.

  • Leave a Reply